You are currently viewing מחיר פונדקאות גיאורגיה?

מחיר פונדקאות גיאורגיה?

מי שטייל בשנים האחרונות בגיאורגיה גילה מדינה מדהימה עם נופים מרהיבים ועם אטרקציות כיפיות במיוחד כמו גם אנשים חמים ואדיבים שאוהבים לארח ולהעניק. גיאורגיה הפכה בשנים האחרונות ליעד מבוקש במיוחד על ידי ישראלים רבים שרוצים לטייל בעולם במחירים סבירים וגם לא לטוס רחוק מידי, ישראלים שמחפשים תחליף ליעדים שכבר שנים מבקרים בהם שוב ושוב.

גיאורגיה הפכה בשנים האחרונות למבוקשת לא רק עבור מטיילים צעירים ומבוגרים. היא גם מבוקשת מאוד בתחום הפונדקאות ויש זוגות רבים שבוחרים בה לקיים את ההליך המורכב כל כך. זה שזו מדינה מזמינה ונעימה וזה שהרפואה הרלוונטית בה נחשבת למתקדמת, דוחפת רבים שרוצים הליך מהיר יחסית לישראל לבחור בה.

אז נכון, בגיאורגיה עדיין אין אפשרות לזוגות גברים חד מיניים לקיים הליך פונדקאות. מצד שני, גם זוגות לא נשואים אלא רק כאלו שהכריזו על עצמם כבני זוג יכולים, מה שמגדיל את כמות ההורים הפוטנציאליים, בטח ביחס לחוק הישראלי. 

בגיאורגיה יש גם המון נשים צעירות שרוצות להיות פונדקאיות. הן מתחת לגיל 32 והן כבר אימהות ביולוגיות, כך שקל להן גם נפשית להיות בהליך כזה וההיצע עבור זוגות שרוצים להיות הורים הוא גדול. אבל מהו מחיר פונדקאות גיאורגיה ומה הוא כולל? הנה כמה פרטים חשובים על עניין העלות אבל חשוב לציין שאלו רק דוגמאות להוצאות והמחיר הינו באופן כללי, והמחיר הסופי ייקבע על ידי הסוכנות בהתאם לסיכום עימה.

עלות הפונדקאות.

בגיאורגיה עלות הפונדקאות היא סביב ה-160,000 ₪. כן, הרבה פחות מישראל שבה העלות היא 220,000 ₪ וצפונה מכך. המחיר שהוזכר כאמור הוא פחות או יותר המחיר שייגבה ובתוך המחיר הזה יכולים להיות משתנים רבים ולא פעם מוסיפים עוד עלויות על המחיר הזה.

אז מה הוא כולל? קודם כל את איתור הפונדקאית. אז נכון, יש היצע יחסית גדול ובטח ביחס לישראל, ואיתור פונדקאית כולל בדיקות רפואיות מקיפות על מנת לוודא שהיא מתאימה פיזית ושהיא יכולה לעמוד פיזית בהליך מעין זה. יש גם את הפן המנטאלי וגם הוא נבחן ומאושר כחלק מהליך בחירת הפונדקאית.

בתוך העלות יש את כמות החזרות העוברים שסוכמה מראש והיא בתוך החוזה כמובן. יש גם פירוט מה קורה אם אין הצלחה ורוצים להחליף את הפונדקאית לאחר כמה החזרות. יש יעוץ משפטי נוסף שהוא ייעוץ משפטי של האם הפונדקאית כמו גם של ההורים, ייעוץ משפטי מקומי ובדרך כלל גם עם ליווי משפטי מישראל. בסופו של ההליך יש גם את האישורים שצריך להוציא על מנת שניתן יהיה להעלות את הילד לארץ. 

עוד עלות שיכולה להיות כוללת היא העברת הזרע מישראל לגיאורגיה כמו גם העברת העוברים בחלק מהמקרים בהם ההפריה מתבצעת בישראל. יש את ההכנה ההורמונאלית של האם הפונדקאית כמו גם את כל הבדיקות שהיא צריכה לעבור במהלך ההיריון. מעקב ההיריון יכלול אולטרסאונד, בדיקות שתן ודם, שקיפות עורפית, חלבון עוברי ובדיקות נוספות שנהוגות בהריון רגיל + אלו שיש בהריון חריג כמו זה. 

יש את הלידה עצמה ואת האשפוז של האם הפונדקאית. יש את האגרות והתרגומים ושאר ענייני מסמכים שעולים כסף. מרכיב משמעותי מעלות הפונדקאות בגיאורגיה כמו במקומות אחרים הוא התשלום לפונדקאית מה שאומר פיצוי על ההיריון ועל הלידה וכל מה שמסביב.

יש הוצאות נוספות סביב הפונדקאית כמו נסיעות לבדיקות ולבתי חולים, כמו שהייה במידה והמרפאות הללו רחוקות מביתה ויש ביגוד בזמן ההיריון כמו גם מזון והוצאות אחרות.

יש את עלויות ההגעה של ההורים המיועדים לגיאורגיה והשהייה שלהם במקום סביב הלידה ואחריה עד שמתקבלים האישורים וניתן לחזור לארץ. כשהאם המיועדת לא יכולה להיות זו שנותנת את הביציות שלה יש גם את תרומת הביציות שגם היא יכולה להיות חלק מהעלות.

כל מה שהוזכר כאן יכול להיות חלק מעלות הפונדקאות ויכול להיות מחוצה לה. לכל סוכנות יש את הנהלים שלה ואת מה כלול אצלה במחיר וחשוב כמובן להבין טוב טוב מול מה עומדים ועל מה משלמים. כדאי כמובן לבחון את הסוכנות ולדעת עליה כמה שיותר, לקבל המלצות ולשמוע חוות דעת על הליווי שלה בהליך. זה חשוב לא פחות מהעלות ואין ספק שכדאי לדעת מראש שמשלמים לחברה רצינית ומקצועית.