You are currently viewing פונדקאות גיאורגיה

פונדקאות גיאורגיה

הידיעה על כך שאי אפשר להביא ילד לעולם לא נופלת כרעם ביום בהיר אלא בדרך כלל לאחר בדיקות מקיפות ובירורים מעמיקים וארוכים על המצב הרפואי אבל כשהיא הופכת להיות עובדה מוגמרת, קשה מאוד לקבל אותה. כשזה גבר, הידיעה שאין פתרון לספירת הזרע הנמוכה שלו או לכל בעיה אחרת ממנה הוא סובל שלא מאפשרת לו להביא ילדים בדרך ביולוגית יכולה לפגוע לו בביטחון העצמי אבל עדיין, יש פתרונות בדמות תרומת זרע ואצל נשים, הידיעה שהן לא יכולות להחזיק הריון או להיכנס להריון יכולה גם היא לגרום לתחושות קשות.

אבל למרות התחושות הקשות לא צריך להרים ידיים. למרות שזה לא פשוט לדעת שהרחם שלך לא יכול להפיח חיים חדשים, אפשר להיות אמא גם אם לא בדרך שחלמת תמיד. מאז שהאופציה של פונדקאות הגיחה לאוויר העולם ועד היום יש אלפים רבים של תינוקות שהגיעו לעולם בדרך הזו ונראה שעוד רבים רבים ייוולדו באמצעות פונדקאות. 

אז למי פונדקאות היא פתרון? קודם כל כפי שציינו לנשים שלא יכולות להיכנס להריון או להחזיק הריון. זה אומר שיכול להיות שאין להן רחם, שחלות או ביציות ויכול להיות שמדובר על נשים שכבר היו בהריון אבל הפילו פעם אחר פעם. יכול להיות גם שאלו נשים שעברו טיפולי פוריות רבים ולא הצליחו להיכנס להריון ובשנים האחרונות יש גם גברים יחידנים כמו גם זוגות של גברים שצריכים אישה לתהליך, והם פונים לשירותי פונדקאות.

פונדקאות – לא רק בישראל

בישראל אפשר אומנם לעשות שימוש בשירותי פונדקאות אבל יש יותר ויותר בודדים וזוגות שבוחרים דווקא את האופציה של חו"ל. למה דווקא בחו"ל? כי זה הרבה פחות מורכב, הרבה יותר מהיר וגם זול משמעותית. יש היום מדינות שמאפשרות פונדקאות אצלן, מדינות כמו גיאורגיה שבהן אפשר לבחור אם פונדקאית שהיא זו שתעבור את ההיריון עם העובר. 

למה דווקא בחו"ל ולא בישראל? 

ישראל כידוע היא מדינה יהודית, מדינה בה חלק מהדברים נקבעים בהתאם להלכה היהודית. אפשר לאהוב את זה או שלא אבל זו עובדה, עובדה שלא מאפשרת במקרים שונים שירותי פונדקאות. כך לדוגמא זוגות חד מיניים לא יכולים נכון לכתיבת שורות אלו להביא לעולם ילד בפונדקאות בישראל. דוגמא נוספת היא הדת של הפונדקאית והאם העתידית שצריכה להיות אותה אחת בישראל. 

בנוסף, בישראל הליך פונדקאות הוא ארוך. עד שמתקבלים האישורים ועד שהדברים זזים חלק מהזוגות מתייאשים, מה שלא קורה בחו"ל שם הכול הרבה יותר מהר. בחו"ל זה גם תהליך זול יותר מאשר בישראל. כן, למרות שיש הוצאות בחו"ל שאין בישראל אם לוקחים את הכול מגיעים לסכומים נמוכים יותר מאשר בישראל.

ולמה דווקא גיאורגיה?

פונדקאות גיאורגיה הפכה בשנים האחרונות למבוקשת במיוחד על ידי ישראלים רבים. היא מהירה הרבה יותר וזולה יותר, היא מורכבת פחות וההיצע גדול מה שאומר שיש לא מעט אמהות פונדקאיות פוטנציאליות בחו"ל, בחורות צעירות שנבדקו כבר ונמצאו כשירות למלא את התפקיד.

קרוב אל הבית קרוב אל הלב

גיאורגיה כידוע נמצאת לא רחוק מישראל, וכמה שעות בודדות של טיסה אפשר להגיע אליה וממנה בקלות וגם במחירים סבירים. זה הופך את גיאורגיה ליעד מבוקש עבור ישראלים שרוצים שירותי פונדקאות, כי הטיסה קצרה ובתחושה גיאורגיה קרובה. גם השהייה בגיאורגיה לא יקרה ואם מוסיפים לה את הטיסה, זה הופך את כל העניין לפשוט יחסית. גיאורגיה גם ידועה באנשים החמים שיש בה. זו מדינה עם אנשים מסבירי פנים ומקבלי אורחים ותמיד כיף להגיע למקום כזה שלא מרגישים בו ניכור, בטח בשביל לעבור הליך מורכב כזה.

סיבות נוספות לבחור בגיאורגיה

גיאורגיה היא אם כן יעד לרבים שרוצים שירותי פונדקאות איכותיים ונגישים, ויש לכך סיבות נוספות. אחת מהן היא הטיסה הקצרה שהוזכרה כאן, אבל בפן אחר. איזה? זה שמאפשר להביא מהארץ עוברים מוכנים להחזרה בגיאורגיה או להביא תרומת ביציות ולבצע את ההפריה בגיאורגיה. באופן כללי לא סתם רבים בוחרים באופציה הזו ונראה שהיא תהיה עוד יותר פופולארית ככל שיעבור הזמן.

אז אם אתם חושבים על שירותי פונדקאות, כדאי שתיקחו גם את גיאורגיה בחשבון על כל היתרונות שלה ומה שהיא מציעה בה.